O krok od awansu..

• autor: katarzyna7, 2014-01-25 17:11

19 stycznia młodziczki Prądniczanki brały udział wOTWARTYCH HALOWYCH MISTRZOSTWACH MAŁOPOLSKI MŁODZICZEK, na hali sportowej KS Bronowianka. Turniej miał wyłonić 2 najlepsze drużyny, które awansują do finałów. Dziewczyny walczyły dzielnie, jednak brak szczęścia, nie pozwolił na awans. W pierwszym meczu z KS Bronowianką dziewczyny zagrały bardzo rozważnie i utrzymywały wynik zerowy przez prawie 11 minut, jednak w ostatnich 4 minutach straciły 3 bramki. W drugim meczu z LKS Zielonka Wrząsowicedziewczynki wygrały 1-0, cały mecz wyraźnie przeważały, jednak brak opanowania oraz doświadczenia spowodowały, że zdobyły tylko jedną bramkę, którą strzeliła Natalia Żywioł. W kolejnym meczu z KS Galicja Nowy Sącz prowadzenie dla naszej drużyny zapewniła Paulina Czopek strzelając bramkę już w pierwszych minutach meczu, jednak rywalki nie ustąpiły i tuż przed końcem strzeliły remisującą bramkę. Kolejny mecz z AP Progres Kraków przysporzył nam największe emocje gdyż zwycięstwo z tą drużyną pozwoliłoby nam na awans. Prądnickie dziewczyny podczas tego meczu pokazały na co je stać i strzeliły bramkę w 3 minucie, jednak pech sprawił, że w ostatnich 30 sekundach został podyktowany rzut karny który pozwolił rywalką zakończyć mecz remisem. Na szczęście na otarcie łez po ciężkiej rywalizacji z Progresem, młodziczki wygrały swój ostatni mecz z UKS Victorią Gaj 1-0, a strzelczynią bramki była Aleksandra Pajka. Nasze dziewczyny zakończyły zawody na 3 miejscu, jednak patrząc na umiejętności oraz predyspozycje wierzymy, że już za rok uda się im powalczyć nawet o miejsce pierwsze.

II Turniej z okazji Dnia Kobiet we Wrząsowicach